ÖVRIGT / Diverse / Broschyrer 8941027
*
nr 894 1027
Broschyrer
1950-tal, Motorcyklar
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:50:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 16:06:27
1
100 kr
1/5 10:02:25
2
400 kr
12/5 08:42:58
3
200 kr
12/5 14:17:04
4
350 kr
12/5 14:17:40
4
Vinnande bud
12/5 15:50:22
5
500 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: broschyrer motorcyklar
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:07
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38
-
6199 Hockey-tröja
Modo, Signerad, yttermått inklusive ram: 91x71 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:43
*
Broschyrer
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1027
Broschyrer
1950-tal, Motorcyklar
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 16:06:27 | 1 | 100 kr |
1/5 10:02:25 | 2 | 400 kr |
12/5 08:42:58 | 3 | 200 kr |
12/5 14:17:04 | 4 | 350 kr |
12/5 14:17:40 | 4 | Vinnande bud |
12/5 15:50:22 | 5 | 500 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: broschyrer motorcyklar
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21 -
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:07 -
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38 -
6199 Hockey-tröja
Modo, Signerad, yttermått inklusive ram: 91x71 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:43